Kantitatif Risk Değelendirmesi Eğitimi

Eğitim hizmetleri, konusunda deneyimli eğitimcimlerimiz, iş ortaklarımız ve ekibimizdeki değerli uzmanlar tarafından verilmektedir. Eğitimlerin tarihleri, info@onderakademi.com gelen maillerden kişi sayısına ve talep konusuna göre göre düzenlenmektedir.

Eğitim programının içeriğini ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Kıdemli eğitimcimiz

Nijs Jan Duijm

DTU Management Engineering

Çalışma hayatına 1985 yılında Hollanda TNO’da ( Uygulamalı Bilimsel Araştırmalar Hollanda Bölümü) başlayan Nijs Jan Duijm, burada 6 yıl boyunca hava kirliliği yayılma modellemeleri üzerine bilimsel araştırmalar yapmıştır. Arkasından yine aynı organizasyonun diğer branşlarında büyük endüstriyel kazalar, özellikle toksik ve yanıcı/parlayıcı gazlar, bunların matematik modellemeleri üzerine asgari 10 kişilik araştırma gruplarının yöneticiliğini de yaparak TNO’da toplam 12 yıl bilimsel çalışmalar yürütmüştür.

1995 yılında Danimarka Roskilde’de bulunan Risø Milli Laboratuvarında risk değerlendirmesi ve sonuç analizi üzerine çalışmış, 1998’den itibaren de aynı kuruluşta araştırma grup başkanı olarak “Proses Güvenliği”, “İş Sağlığı ve Güvenliği” alanlarındaki bilimsel araştırmalarına ekibiyle birlikte devam etmiştir.

Nijs, 2008 yılından itibaren Kopenhag Det Norske Veritas’ta Kıdemli Risk Mühendisi olarak çalışmakta, aynı zamanda da Danimarka Teknik Üniversitesi (DTU)’da yarı zamanlı olarak Uzman Araştırmacı kadrosunda çalışmalar yürütmektedir. Safety Barrier Manager (SBM) yazılımın tasarım ve analizlerine birinci derecede katkı yapmış olup, aynı zamanda yazılım ekibinin yöneticiliğini de yapmaktadır.